Upútavka

Prajeme príjemné prežitie

letných prázdnin

a dovoleniek všetkým žiakom

a zamestnancom školy !!!

1657a05c2c675ac

Bleskovka

Úradné hodiny počas letných prázdnin

Počas letných prázdnin bude škola na elokovanom pracovisku Dončova 4

otvorená v čase od 8,30 hod. do 11, 30 hod. v týchto dňoch:

01.07. –12.07. 2019

29.07. - 09.08.2019

26.08.- 28.08. 2019

Tel. kontakt Dončova: 044 /432 05 85

Počas letných prázdnin bude škola na pracovisku Bystrická cesta 14

otvorená v čase od 8,30 hod. do 11, 30 hod. v týchto dňoch:

01.07. –02.08. 2019

26.08.- 28.08. 2019

Tel. kontakt Bystrická: 0918/782 423

 

RNDr. PaedDr. Elena Volanská

  riaditeľka školy22
Jun

Cena riaditeľky školy

Na konci školského roka 2011 / 2012 riaditeľka školy udelila

Cenu riaditeľky školy

za vynikajúce študijné výsledky a úspešnú reprezentáciu školy žiakom:

Soňa Slimáková 8.A
Veronika Burošová 9.A
Martin Murin 9.E

Samuel Weidlich 9.E

20
Jun

Škola v prírode - Huty

 Obrazok babka

V týždni od 11. júna – 15. júna 2012 navštívili triedy 2.A, 2.B a 4.B školu v prírode na Hutách. Napriek tomu, že počasie nám veľmi neprialo, sme zažili veľa pekných chvíľ, radosti a smiechu. Videli sme starodávny mlyn v Oblazoch, súťažili v „Hutnianskej olympiáde“, pozorovali krásy okolitej prírody, večer tancovali na diskotéke či pyžamovej párty. Nezabudli sme ani na Vás, čo ste nás doma čakali. Zo Zuberca sme Vám priniesli drobné suveníry a zo školy v prírode veľa nových zážitkov. Ďakujeme.

Fotografie nájdete v našej fotogalérii..

13
Jun

Beseda: Život profesionálneho vojaka

 Obrazok babka

Dňa 5. júna 2012 sa zúčastnili žiaci II.A a II.B besedy na tému: Život profesionálneho vojaka OSSR na zahraničnej misii v Afganistane.

Dozvedeli sa ako žijú deti v tejto krajine a mohli porovnať svoj "bezstarostný" život so životom detí v Afganistane. Besedu zorganizoval pán Peter Slovík, ktorému vyslovujú vďaku deti druhého ročníka. Fotografie nájdete v našej fotogalérii..

13
Jun

Beseda s hokejistami

 Obrazok babka

12. júna 2012 sme sa zúčastnili na besede s naším najlepším hokejovým brankárom na MS 2012 Jánom Lacom a asistentom trénera Jergušom Bačom.

Naši strieborní chlapci nestíhali odpovedať na množstvo otázok a nakoniec nasledovala dlhá autogramiáda. Ešte raz ďakujeme chlapci. Fotografie nájdete v našej fotogalérii..

13
Jun

Bez servítky...

 Obrazok spevacka

Blíži sa koniec školského roka a žiaci 7.E, aby zúročili všetko, čo sa počas neho na hodinách technickej výchovy naučili, pustili sa do príprav:

Keď zazvonilo na prvú hodinu, v kuchynke to začalo „žiť“. Deti s pani zástupkyňou Pavlíkovou si vyhrnuli rukávy a pustili sa do príprav chutných šalátov, pomazánok, plnených vajíčok, zákuskov.. Výstupom tohto projektového dňa nebol len krásne prestretý stôl s výbornými pochúťkami, ale tiež ochutnávka týchto jedál. Pani učiteľky, ktoré sa tejto degustácie zúčastnili, nešetrili slovami chvály. A naozaj, klobúk dolu - za takto prestreté stoly by sa nemuseli hanbiť ani profesionáli - presvedčte sa sami..

11
Jun

Letný tábor

Aj tento rok sa na našej škole uskutoční  Letný tábor, ktorý sa bude konať v dňoch od 3. júla do 13 júla 2012 na našej škole – Bystrickej ceste 14.

Predbežný časový harmonogram letného denného tábora si môžete pozrieť po kliknutí na tento odkaz. (Program sa bude upravovať podľa počasia a počtu prihlasených detí).

Prihlasovanie detí do tábora je ukončené.


06
Jun

Medzinárodný deň detí

 Obrazok spevacka

Oslavy MDD na našej škole sa konali vo štvrtok 31. mája 2012. Školský areál znovu ožil hudbou, hrami, zábavou a športom. V úvode tohto podujatia sme si vypočuli privítanie a mohli sme začať. Tí mladší absolvovali spolu s triednymi učiteľkami rôzne disciplíny (ktoré im pripravili pani vychovávateľky: preliezanie cez kruh, hod na cieľ, kreslenie portrétu na chodník....) , výsledky ktorých si zapisovali do vlastnoručne vyrobených záznamníkov.

Tí starší sa aktívne zapojili do športových súťaží družstiev vo volejbale, prehadzovanej a futbale. Okrem toho sme sa zabavili pri netradičných disciplínach s názvami ako: BAČOVA STRELA, RÚBANISKO, MISS A BOY MOKRÉ TRIČKO, VODNÁ BOMBA, ČÍNSKA POMSTA,...

Medzitým ako sme sa my bavili, nám naše pani kuchárky uvarili chutný guláš, na ktorom si deti po aktívne prežitom dni náramne pochutili. V závere dňa sa vyhodnotili jednotlivé súťaže, odovzdali sa diplomy , ceny a samozrejme sladkosti. Rozlúčili sme sa s hlasným hurááááá a so želaním, že si takúto akciu v budúcnosti určite zopakujeme.

Fotografie si môžete pozrieť v našej fotogalérii, alebo priamo cez tento odkaz.. Oveľa viac fotografií nájdete v našom archíve fotografií cez tento odkaz..