09
Nov

Úcta k starším ...

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším, žiaci 2.G, 2.D a 4.D Základnej školy Dončova navštívili Zariadenie pre seniorov – Senires n.o. v Likavke. Tým, ktorí tvrdo pracovali, aby sa nám žilo lepšie. Prejavili úctu tým, ktorí sa snažili celý život urobiť nás šťastnými, nás - ich deti či vnúčence.  Ľuďom, ktorí sú dnes odkázaní na pomoc druhých. Pripravili sme si pre nich program, v ktorom boli moderné a ľudové piesne, tance či kúzelnícke číslo. Niektoré babky a dedkovia si s nami aj zaspievali, čím sme im vyčarovali úsmev na perách. To bola pre nás tá najväčšia odmena J V závere programu sme im rozdali pripravené jesenné pozdravy. Rozlúčili sme sa ľudovou piesňou, ktorú väčšina z nich poznala – Z východnej dievčatá. S dobrým pocitom, že sme potešili a rozosmiali ich srdiečka, sme sa vracali späť do školy.

252525

Fotoalbum