15
Dec

Kúsok z Vianoc

Kúsok z Vianoc. Tak sa volalo podujatie, ktorým chceli žiaci a učitelia ZŠ Bystrická cesta spríjemniť svojim blízkym a všetkým priateľom školy predvianočný čas. Kto sa prišiel pozrieť, určite neoľutoval. Z každého kúta dýchala sviatočná atmosféra, ozývala sa vianočná hudba, po chodbách sa šírila sladká vôňa punču, palaciniek, cukroviniek, koláčikov. Návštevníci mali možnosť na stanovištiach vyskúšať si svoju šikovnosť pri výrobe rôznych vianočných drobností, ozdôb a pozdravov, zdobení medovníčkov, pečení oblátok či príprave sladkých kokosových guľôčok. Športovejšie založení si zasúťažili vo futbale, stolnom tenise alebo zdolávali prekážkovú dráhu. Bolo zaujímavé sledovať, ako malí pomáhali veľkým, starší mladším. Prišli celé rodiny. Občerstvili sa, porozprávali so známymi, strávili príjemné popoludnie. Odchádzali nielen s  vlastnoručne vyrobenými výrobkami ale aj s kúskom Vianoc vo svojich srdciach...

DSC_3533Fotoalbum