Jun

6.A a 6.B v Atlantise v Leviciach

Školský rok sa pomaly končí vonku slnko, horúčava, v triedach dusno. Ideálny čas vyraziť na školský výlet. Stalo sa . Triedy 6.A a 6.B sa rozhodli získať viac vedomostí z okolia Levíc. Pri vstupe do mesta si pozreli najstaršiu historickú architektonickú pamiatku - kamenný hrad z konca 13. storočia. Hlavným cieľom  bola návšteva Atlantisu . Čakalo tu na nás množstvo interaktívnych objektov, cez ktoré sa hravou , bádavou formou oboznámili  žiaci s fyzikálnymi zákonmi a prírodnými javmi. Najviac všetkých očaril 9 D  simulátor , ktorý nás  ponoril do  virtuálneho sveta plného zážitkov, všetkých  nás  očaril. Na čo slúžia školské výlety? Práve na toto. Získavanie nových nezabudnuteľných zážitkov.

atlantis