10
Sep

Ponuka krúžkov

Aj tento rok ponúka naša škola v spolupráci s Centrom voľného času Elán širokú paletu záujmových útvarov pod vedením našich pedagógov, ktoré umožnia Vašim deťom rozvíjať a rozširovať znalosti v oblastiach, ktoré sú im blízke.
Organizácia záujmových útvarov sa realizuje v zmysle Vyhlášky 306/2009 Z. z. Ministerstva školstva Slovenskej republiky z 15. júla 2009 o školskom klube detí, školskom stredisku záujmovej činnosti, centre voľného času, školskom hospodárstve a stredisku odbornej praxe.
Záujmové útvary sú realizované pod gesciou Centra voľného času Elán v priestoroch Základnej školy Bystrická cesta 14 a elokovaného pracoviska Dončova 4 v Ružomberku podľa umiestnenia a rozpisu.
Zákonný zástupca dieťaťa, ktoré navštevuje záujmový útvar, prispieva na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou centra voľného času zriadeného Mestom Ružomberok nasledovne :

1.   Z ponuky Základnej školy, Bystrická cesta 14, Ružomberok – bez poplatku

2.   Z ponuky Centra voľného času Elán – bez poplatku

3.   Každý ďalší záujmový útvar z ponuky Centra voľného času Elán – poplatok v zmysle VZN 03/2018 o zápise dieťaťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v základných školách a určení výšky mesačného príspevku v školách a školských zariadeniach mesta Ružomberok.

Zápisné lístky/Prihlášky na záujmové útvary spolu so vzdelávacími poukazmi prosíme odovzdať obratom triednemu učiteľovi dieťaťa, a to do 12.9.2018.

ZOZNAM   KRÚŽKOV
Názov krúžku Vedúci krúžku Miesto konania Termín Čas
(od-do)
Volejbal 1 (5.6.7.ročník) Martin Tabak ZŠ Bystrická Utorok 15:00
volejbal 2 (8.9.ročník) Martin Tabak ZŠ Bystrická Štvrtok 15:00
Gymnastika Martin Tabak ZŠ Bystrická Štv., Piatok 13:20
Futbal 1 (5.6.ročník) Martin Fabian ZŠ Bystrická Piatok 13:20
Futbal 2 (7.8.9.ročník) Martin Fabian ZŠ Bystrická Pondelok 14:00
Hravá informatika pre 2.ročník Anna Jakabová ZŠ Bystrická Utorok 14:00
Športový krúžok Lucia Mrvová ZŠ Bystrická Pon., Streda 14:00
Programovanie hrou 2.stupeň Katarína Sališová ZŠ Bystrická Štvrtok 13:30
Informatika hrou Libuša Vrbjarová ZŠ Bystrická Pondelok 13:20
Malý umelec Katarína Hláčiková ZŠ Bystrická Pondelok 13:30
Z každého rožka troška II.stupeň Iveta Lukáčová ZŠ Bystrická Štvrtok 13:30
Šikovný jazýček Anna Mydliarová ZŠ Bystrická Utorok 13:30
Krúžok všeobecnej pohybovej a športovej prípravy 0 a 1.ročník Eva Matisová,
Katarína Bírošová
ZŠ Bystrická Pon., Streda 14:00-
15:00
Krúžok všeobecnej pohybovej a športovej prípravy 2.ročník Lucia Mrvová ZŠ Bystrická Pon., Streda 14:00-
15:00
Krúžok všeobecnej pohybovej a športovej prípravy 3.a 4.ročník so zameraním basketbal Iveta Bieliková ZŠ Bystrická Utorok, Štvr. 14:00-
15:00
Krúžok všeobecnej pohybovej a športovej prípravy 3. a 4.ročník so zameraním futbal Martin Fabian ZŠ Bystrická Utorok, Štvr. 14:00-
15:00
Matematický krúžok 1 (9.ročník) Mária Štefaneková ZŠ Bystrická Pondelok 13:30
- 15:30
Matematický krúžok 2 (5.-8.ročník) Mária Štefaneková ZŠ Bystrická Streda 13:30
- 15:30
Slovenčina pre deviatakov Alžbeta Valihorová ZŠ Bystrická Pondelok 14:20
Moderný tanec 1. – 9. ročník Nadežda Šlacká EP Dončova Streda 13:30
Šikovné ruky 1. – 5. ročník Zuzana Vlkolínska EP Dončova Streda 13:30
Gymnastický krúžok 1. – 4. ročník Mariana Hanková EP Dončova Štvrtok 14:15
Zdravotnícky krúžok 2. – 4. ročník Mariana Hanková EP Dončova Utorok 14:00
Športová príprava 2. – 3. ročník Viera Sleziaková EP Dončova Pondelok 13:30
Cvičenia z matematiky 8. – 9. ročník Darina Jankovičová EP Dončova Utorok 13:30
Počítačový krúžok 2. – 9. ročník Róbert Maták EP Dončova Pondelok 14:00
Programovanie 6. – 9. ročník Róbert Maták EP Dončova Utorok 14:00
Cvičenia zo slovenského jazyka a literatúry 5. – 9. ročník Hedviga Demková EP Dončova Štvrtok 13:30
Brúsime si jazýček Iveta Koreňová EP Dončova Piatok 13:00