12
Dec

Kúsok z vianoc

Kúsok z Vianoc. Tak sa volalo podujatie, ktorým chceli žiaci a učitelia ZŠ Bystrická cesta ,už druhý rok , spríjemniť svojim blízkym a všetkým priateľom školy  predvianočný čas. Z každého kúta dýchala sviatočná atmosféra, blikotali svetielka, ozývala sa vianočná hudba, po chodbách sa prechádzali deti a vianočne vyobliekaní pedagógovia. Návštevníci mali možnosť vyskúšať svoju šikovnosť pri výrobe rôznych vianočných drobností, ozdôb a pozdravov, zdobení medovníčkov. Športovo založení súťažili vo futbale, stolnom tenise alebo zdolávali opičiu prekážkovú dráhu. Prišli celé rodiny, aby spolu s nami zažili neopakovateľnú atmosféru predvianočného času . Občerstvili sa, porozprávali so známymi, strávili príjemné popoludnie. Odchádzali s úsmevom , vianočným prianím a s kúskom Vianoc vo svojich srdciach...

ksv

Učiteľ ské

Kto je online

We have 36 guests online