12
Apr

Okresné kolo v gymnastickom štvorboji žiakov a žiačok ZŠ

Dňa 11.04.2019 sa uskutočnilo okresné kolo v gymnastickom štvorboji na Základnej škole Zarevúca. Celkovo sa zúčastnilo deväť základných škôl – 135 žiakov. Súťažili na štyroch stanovištiach (akroba, výskok na švédsku debnu kat. A/preskok cez kozu kat. B, C, zostava na lavičke/beh, šplh chlapci, hrazda). Žiaci boli zadelení do troch kategórií (A – 1., 2., 3.ročník, B – 4., 5., 6.ročník, C – 7., 8., 9.ročník). Základná škola Bystrická cesta dosiahla nasledovné umiestnenia:

Bystrická cesta: 1. miesto chlapci C kategória

                           2. miesto dievčatá C kategória

                           3. miesto chlapci B kategória

Tréner: Mgr. Martin Tabak

 

Dončova: 1. miesto dievčatá A kategória

Tréner: PaedDr. Mariana Hanková

 Všetkým žiakom blahoželáme. Tí, ktorí sa umiestnili na prvých miestach postupujú do krajského kola.


gzym

Fotoalbum

Učiteľ ské

Kto je online

We have 8 guests online