02
May

Krajské kolo v gymnastickom štvorboji ZŠ

Žiakom Základnej školy Bystrická cesta sa podarilo zvíťaziť v krajskom kole G4. Dňa 30.04.2019 sa umiestnili na krásnom 1.mieste. Postupujú na školské majstrovstvá Slovenska v gymnastickom štvorboji žiačok a žiakov základných škôl v školskom roku 2018/2019. Na ich výsledky sme veľmi hrdí a tešíme sa celoslovenskú súťaž konanú v dňoch 14. a 15.05.2019 v Dubnici nad Váhom. Všetkým žiakom blahoželáme.

Bystrická cesta - chlapci C skupina:

Adam Antol, Filip Klačko, Tomáš Ján Reisinger, Erik Štork, Patrik Weidlich                                      

Tréner: Mgr. Martin Tabak

Dončova - dievčatá A skupina:

Dominika Pažítková, Alžbeta Svrčanová, Michaela Hricová, Nela Saláková, Michaela Jusková

Tréner: PaedDr. Mariana Hanková

Majstrovstvá Slovenska sa uskutočnia 14.05. dievčatá a 15.05.2019 chlapci v Dubnici nad Váhom. Všetkým držíme palce Wink

gzm

Fotoalbum

Učiteľ ské

Kto je online

We have 29 guests online