May

čerstvé hlavičky

Milí rodičia a priatelia školy,
25.apríla 2019 odštartoval projekt „ Čerstvé hlavičky“ , ktorého cieľom je podporiť zdravé stravovanie a zvýšenie konzumácie čerstvého ovocia a zeleniny na základných školách. Naša škola je už do tohto projektu zaregistrovaná a môžete za ňu hlasovať v termíne od 25. 4 do 5. 6. 2019. Zahlasovať môžete registráciou pokladničného bloku z nákupu v predajni Kaufland na webovej stránke www. cerstvehlavicky.sk. Pri registrácii si treba vyhľadať našu školu. Jeden pokladničný blok sa rovná jeden hlas a za deň môžete hlasovať viac krát. Prípadne môžete pokladničné bločky dať vášmu dieťaťu a zaregistrujeme ich sami. Žiaci našej školy môžu vyhrať čerstvé ovocie alebo zeleninu počas celého školského roka 2019/20.

7nTDlOrzd0Q

Hlasujte za našu školu