23
May

Majstrovstvá Slovenska v gymnastickom štvorboji dievčat a chlapcov základných škôl 2019

Naši žiaci z gymnastického krúžku sa zúčastnili po prvýkrát na Majstrovstvách Slovenska v Gymnastickom štvorboji v Dubnici nad Váhom v dňoch 14.05.2019 - dievčatá a 15.05.2019 - chlapci. Konkurencia bola veľká od okresného, cez krajské kolo až po majstrovstvá Slovenska. Teší nás, že sa dostali až tak ďaleko. Žiaci súperili so žiakmi z gymnastických oddielov, klubov, škôl zameraných na gymnastiku. Majstrovstvá boli v Základnej škole P. Demitru pod záštitou ministerstva školstva. Reprezentantom našej školy srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

Bystrická cesta: Adam Antol, Filip Klačko, Tomáš Ján Reisinger, Erik Štork, Patrik Weidlich

Tréner: Mgr. Martin Tabak

Dončova: Dominika Pažítková, Alžbeta Svrčanová, Michaela Hricová, Nela Saláková, Michaela Jusková

 

Tréner: PaedDr. Mariana Hanková

 

https://blog.i-dca.sk/majstrovstva-slovenska-v-gymnastickom-stvorboji-2019/

G8

Fotoalbum