Jun

Podporte náš projekt

Banka Raiffeisen BANK podporuje projekty pre školy.Naša škola sa zapojila do projektu, ktorý rodičia a priatelia školy môžu podporiť na www.gestopremesto.sk. Ďakujeme

Vráťme deťom do rúk knihu Ružomberok

Cieľom projektu je revitalizácia školskej knižnice, aby mohla slúžiť na realizáciu zaujímavých hodín literatúry, prebúdzať záujem o čítanie, rozvíjať čitateľskú gramotnosť a ponúknuť deťom možnosť zmysluplného trávenia voľného času s knihou v ruke. Peniaze z projektu preto použijeme na nákup hodnotných a žiadaných kníh (+ kníh "na povinné čítanie" pre celé triedy na hodiny literatúry) či "drobností na zútulnenie" miestnosti. Ak chceme, aby deti v škole znovu objavili čaro a bohatstvo ukryté v knihách, musíme im ukázať cestu... do knižnice.