Jun

Vyhrali sme!

Ďakujeme všetkým rodičom, priateľom školy, žiakom, učiteľom p. Vozníkovej, Fabianovi, Sališovej  ktorí nás podporili pri hlasovaní a pomohli získať prvé miesto v projekte Čerstvé hlavičky.

Vážená pani riaditeľka/Vážený pán riaditeľ,

touto cestou Vám s radosťou oznamujeme, že v projekte Čerstvé hlavičky, ktorý prebiehal v termíne od 25. apríla do 5. júna 2019 sa víťazom s najvyšším počtom hlasov spomedzi všetkých škôl súťažiacich o partnerstvo s našou predajňou Kaufland Ružomberok, Bystrická cesta stala Vaša základná škola.

Srdečne blahoželáme.

Sme radi, že ste sa rozhodli zabojovať o 200-gramové balíčky ovocia a zeleniny pre svojich žiakov a teší nás, že ste zmobilizovali aj Vašich žiakov, rodičov, priateľov školy a ľudí vo svojom okolí, ktorí Vás v projekte podporili a svojimi hlasmi pomohli dostať ovocie a zeleninu práve do Vašej školy.

Ako pre vás, tak aj pre nás je dôležité, čo jedia naše deti, preto sme sa rozhodli spustiť tento projekt zameraný na zlepšenie stravovacích návykov školákov.

Od septembra sa naša predajňa stane Vaším partnerom na školský rok 2019/2020. Balíčky plné vitamínov budú pre Vás pripravené už od 2. septembra 2019.

Zmluvu o spolupráci spolu s detailnými informáciami o dodávkach ovocia a zeleniny na jednotlivé týždne Vám zašleme v krátkom čase. V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Ešte raz srdečne gratulujeme a veríme, že pravidelnými porciami ovocia a zeleniny prispejeme k spestreniu jedálnička a formovaniu zdravých stravovacích návykov Vašich žiakov