Aug

Oznamy školskej jedálne - Upozornenie zákonných zástupcov

Upozorňujem zákonných zástupcov /ďalej len Zz/ žiakov, stravníkov Školskej jedálne (ďalej len ŠJ) Bystrická cesta a Bernolákova 11, RK, že po odovzaní Zápisného lístka na stravovanie v ŠJ sú im obedy automaticky nahlásené od 03.09.2019 - do 30. 06. 2020.

Ak žiak / stravník ŠJ/ sa nezúčastní vyučovacieho procesu alebo z iného dôvodu nepôjde na obed, Zz je povinný odhlásiť dieťa zo stravy najneskôr do 7:30 hod. daného dňa v Edupage.

Ak ZZ žiaka za daných okolností neodhlási, obed prepadá a Zz hradí plnú výšku obeda.

Ešte raz prosím Zz žiakov o spoluprácu so ŠJ, zodpovedný pristup k odhlasovaniu obedov a dohliadnutie na to, aby si dieťa obed v ŠJ skutočne prevzalo.

Verím, že spoločnými silami predídeme zbytočným nedorozumeniam a vymáhaniu finančných prostriedkov za neodhlásenú alebo neprevzatú stravu.

Ďakujem za pochopenie,

vedúca ŠJ: Ľubomíra Debnárová