Sep

Poďakovanie pri odovzdávaní ovocia ....

Niekto mal skvelý nápad! Tým nápadom bolo vniesť viac zdravej stravy do stravovacích návykov mladých ľudí. Títo ľudia vedia, že základom dobrého a kvalitného života je jediná devíza, a to pevné zdravie. Kto má zdravie , dosiahne v živote všetko, lebo si môže plniť aj tie najtajnejšie sny.

So správnymi stravovacími návykmi treba začať už od útleho veku , preto vedenie Kauflandu prišlo s touto výzvou. Vedia, že pre zdravý vývoj detí je veľmi dôležitá pestrá a vyvážená strava, v ktorej nebude  chýbať dostatočné množstvo vitamínov zastúpených v ovocí a zelenine.

Projekt, ktorý vzišiel spod rúk Kauflandu dostal názov  ĆERSTVÉ HLAVIČKY. Určili presné podmienky súťaže. Odštartovali projekt,  naša škola túto výzvu akceptovala. Aktívne sa zapájali žiaci, vyučujúci , rodičia a priatelia školy. Bolo to zábavné a napínavé zároveň.

Chceme sa Kauflandu takto poďakovať, za skvelú myšlienku a realizáciu a veľmi nás teší, že práve naša škola dokázala  obstáť  medzi toľkými školami v regióne. Žiaci každý týždeň dostanú správnu dávku ovocia alebo zeleniny.

Dovoľte nám , za všetky  deti zo ZŠ Bystrická cesta v Ružomberku vysloviť úprimné ĎAKUJEME.

tituln

Učiteľ ské