06
Nov

Bratislava

24.10. sa žiaci 9.,8. a 7. ročníka zo ZŠ Bystrická cesta a ZŠ Dončova, ako jediných škôl z Ružomberka, zúčastnili veľmi zaujímavého výletu v Bratislave. Okrem návštevy Bratislavských pamiatok počas krásneho slnečného dňa, sa žiaci vo večerných hodinách zúčastnili zápasu Európskej ligy UEFA medzi Slovanom Bratislava a anglickým klubom Wolverhampton Wandererers. 20 000 detí z celého Slovenska na novom štadióne Tehelného poľa spravilo neuveriteľnú atmosféru. Počas zápasu sa spievalo, fandilo, tancovalo, ale nadväzovali sa aj nové priateľstvá. Pod pedagogickým dozorom pánov učiteľov Tadeáša Lacka, Tomáša Pažítku a pani učiteľky Mariany Hankovej mali deti možnosť zažiť atmosféru najväčšieho európskeho futbalu, ktorú si sami vytvorili. A aj keď sa žiaci  vrátili až v neskorých  nočných hodinách, únava po celom dni určite stála za to.

titulnabratislava

Fotoalbum

Učiteľ ské

Kto je online

We have 57 guests online