Nov

Svetový deň detí

Vážení rodičia, milí žiaci, priatelia školy,

20. november je Svetový deň detí, ktorý vyhlásila organizácia UNICEF. V tento deň si svet pripomína prijatie medzinárodného Dohovoru o právach dieťaťa. 19. november je Svetový deň prevencie týrania a zneužívania detí. 18. november je Európsky deň ochrany detí pred vykorisťovaním a zneužívaním. Pri príležitosti týchto dní sa 19.11.2019 v mestách a obciach v celej SR uskutoční Bubnovačka. myšlienkou Bubnovačky je „Aby bolo deti dobre počuť“. Cieľom je pripomenúť širokej verejnosti, že aj deti majú svoje práva na ochranu pred rôznymi formami násilia. K tejto aktivite sa pripojí aj naša škola. Lebo osud detí nám nie je ľahostajný.

Preto prosíme všetkých žiakov našej školy, aby si v utorok dňa 19.11. priniesli dve malé prázdne plastové fľaše.

Učiteľ ské

Kto je online