Nov

iBobor 2019

V dňoch 11. - 15. novembra sa uskutočnila súťaž iBobor. Išlo o informatickú súťaž, ktorej cieľom bolo podporiť záujem o informačné technológie u všetkých žiakov, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa. Naši žiaci súťažili tento rok v 3 kategóriách:

1. kategória: Drobec (3. ročník) sa medzi úspešnými riešiteľmi umiestnilo 23 žiakov z 3.D a 3.E, z toho 4 sa zaradili medzi najlepších na Slovensku so 100% úspešnosťou. Konkrétne to boli:

Emília Cabanová (3.D), Nina Darániová (3.E), Bianca Vargová (3.E) a Karin Zara Švantnerová (3.E)

2. kategória: Bobrík (4. a 5. ročník) sa medzi úspešnými riešiteľmi umiestnilo 29 žiakov zo 4.D, 4.G, 4.E, 5.D a 5.E, z toho medzi najlepších na Slovensku so 100% úspešnosťou patrí Hugo Eliáš (5.E)

3. kategória: Benjamín (6. a 7. ročník) sa medzi úspešnými riešiteľmi umiestnili 4 žiaci zo 6.E a 7.E, z toho Gréta Matejová (6.E) dosiahla z našich žiakov najlepšie skóre s 95% úspešnosťou, čo ju zaradilo medzi 1000 najlepších na Slovensku.

ibobor19titulna

Učiteľ ské