Dec

Olympiáda z anglického jazyka

Vo štvrtok 21.11.2019 sa u nás konalo školské kolo olympiády z anglického jazyka, ktorého sa zúčastnili žiaci 6. - 9. ročníkov. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. Žiaci si overili svoje schopnosti pri posluchu, čítaní a gramatike. Rozhodujúcim však bol rozhovor k danej téme a príbeh vytvorený k obrázku. V kategórii 1A (6.- 7. ročník) obsadila prvé miesto Daniela Koreňovská, druhé miesto Michal Lazík a na treťom mieste sa umiestnila Nina Mária Obtulovičová. V kategórii 1B (8.- 9. ročník) sa na prvom mieste umiestnil Damián Karniš, tesne za ním Dorota Jankovičová a na treťom mieste Marián Kováč. Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov na krajskom kole, ktoré sa uskutoční 15.januára 2020.

foto_anj_1A

foto_anj_1B