20
Feb

Minibasketbal

Aj tento školský rok, ako každý rok doteraz, sa zapojila naša škola do súťaže MINIBASKETBAL SHOW, ktoré organizuje MBK Ružomberok, kde okrem basketbalovej hre, deti súťažia aj v basketbalových a pohybových zručnostiach. Reprezentujú nás 2 družstvá:   štvrtáci ako družstvo „A“ a tretiaci ako družstvo „B“. V 2. kole sme si zmerali sily so ZŠ Lisková a ZŠ Sládkovičova na našej škole.

Výsledky :

  ZŠ Bystrická „A“ : ZŠ Lisková                   - 13:00

  ZŠ Bystrická „A“ : ZŠ Sládkovičova „A“   - 13:00

ZŠ Bystrická „B“ : ZŠ Sládkovičova „B“   -   11: 2

Našim deťom srdečne gratulujeme za víťazstvá a za veľmi kvalitnú reprezentáciu a už teraz sa tešíme na ďalšie kolo, ktoré je 10.3.2020.

titulnaminibasketbal

Fotoalbum

    

Učiteľ ské

Kto je online

We have 19 guests online