10
Mar

Vyjadrenie školy

Vážení rodičia,

reagujeme na vzniknutú situáciu ohľadom koronavírusu a oznamujeme Vám tieto skutočnosti:

-          pani riaditeľka je v 14 dňovej domácej karanténe, nebola v kontakte so žiakmi a zamestnancami školy, neprejavuje žiadne príznaky choroby a je v kontakte so svojím obvodným lekárom.,

-          ďalší pedagogický zamestnanec po návrate zo zahraničia informoval svojho obvodného lekára o návšteve tejto krajiny. Po konzultácii so svojím lekárom a neprejavovaní žiadnych príznakov pokračoval vo svojej práci. Nakoľko v pondelok sa prejavila u tohto pedagogického zamestnanca nádcha (bez teploty, kašľa a dýchacích ťažkostí) zostáva taktiež v domácej karanténe. Lekár je o zdravotnom stave nášho zamestnanca informovaný.

Žiadame rodičov, ktorých deti sa vrátili zo zahraničia, aby nám túto skutočnosť povinne nahlásili – týka sa to aj obdobia jarných prázdnin. Zatajenie tejto skutočnosti môže byť pokutované na základe vyhlásenia premiéra vlády.

Média upozorňujú na obavy súvisiace so šírením paniky, preto prízvukujeme, že boli vykonané všetky potrebné opatrenia.

Učiteľ ské

Kto je online

We have 27 guests online