06
Jun

Medzinárodný deň detí

 Obrazok spevacka

Oslavy MDD na našej škole sa konali vo štvrtok 31. mája 2012. Školský areál znovu ožil hudbou, hrami, zábavou a športom. V úvode tohto podujatia sme si vypočuli privítanie a mohli sme začať. Tí mladší absolvovali spolu s triednymi učiteľkami rôzne disciplíny (ktoré im pripravili pani vychovávateľky: preliezanie cez kruh, hod na cieľ, kreslenie portrétu na chodník....) , výsledky ktorých si zapisovali do vlastnoručne vyrobených záznamníkov.

Tí starší sa aktívne zapojili do športových súťaží družstiev vo volejbale, prehadzovanej a futbale. Okrem toho sme sa zabavili pri netradičných disciplínach s názvami ako: BAČOVA STRELA, RÚBANISKO, MISS A BOY MOKRÉ TRIČKO, VODNÁ BOMBA, ČÍNSKA POMSTA,...

Medzitým ako sme sa my bavili, nám naše pani kuchárky uvarili chutný guláš, na ktorom si deti po aktívne prežitom dni náramne pochutili. V závere dňa sa vyhodnotili jednotlivé súťaže, odovzdali sa diplomy , ceny a samozrejme sladkosti. Rozlúčili sme sa s hlasným hurááááá a so želaním, že si takúto akciu v budúcnosti určite zopakujeme.

Fotografie si môžete pozrieť v našej fotogalérii, alebo priamo cez tento odkaz.. Oveľa viac fotografií nájdete v našom archíve fotografií cez tento odkaz..

Učiteľ ské

Kto je online

We have 35 guests online