oznam školskej jedálne

Žiadam zákonných zástupcov žiakov 9-tych ročníkov a žiakov, ktorí odchádzajú zo ZŠ alebo sa nebudú naďalej stravovať v ŠJ, poprípade budú chcieť vrátiť preplatok, aby zaslali požiadavku na vrátenie preplatkov + číslo účtu v tvare IBAN na e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Preplatky budú vrátené v mesiaci júl bankovým prevodom.

Ostatné preplatky sa prenášajú do budúceho šk. roka

Poprosím zákonných zástupcov , aby hradili réžijný poplatok na šk. rok 2019/2020/ podľa organizačných pravidiel na prihláške do Šj sumu poníženú o preplatok, ktorý im ostáva.

Ďakujem

V prípade nejasností poprosím kontaktujte vedúcu ŠJ na tel. čísle 0911353185.

Upozornenie

Žiaci našej školy dostali prihlášky na stravovanie. Žiadame zákonných zástupcov, aby po dôkladnom preštudovaní a súhlasom s podmienkami organizácie, obratom odovzdali triednym učiteľom vypísanú 1.časť prihlášky. 2.časť ostáva zákonnému zástupcovi.

POZOR!

Iba žiak, ktorý donesie vypísanú a podpísanú prihlášku na stravovanie, bude prihlásený na stravovanie v ŠJ v školskom roku 2019/2020.

Podporte náš projekt

Banka Raiffeisen BANK podporuje projekty pre školy.Naša škola sa zapojila do projektu, ktorý rodičia a priatelia školy môžu podporiť na www.gestopremesto.sk. Ďakujeme

Vráťme deťom do rúk knihu Ružomberok

Cieľom projektu je revitalizácia školskej knižnice, aby mohla slúžiť na realizáciu zaujímavých hodín literatúry, prebúdzať záujem o čítanie, rozvíjať čitateľskú gramotnosť a ponúknuť deťom možnosť zmysluplného trávenia voľného času s knihou v ruke. Peniaze z projektu preto použijeme na nákup hodnotných a žiadaných kníh (+ kníh "na povinné čítanie" pre celé triedy na hodiny literatúry) či "drobností na zútulnenie" miestnosti. Ak chceme, aby deti v škole znovu objavili čaro a bohatstvo ukryté v knihách, musíme im ukázať cestu... do knižnice.

Čerstvé hlavičky

Milí rodičia a priatelia školy,
25.apríla 2019 odštartoval projekt „ Čerstvé hlavičky“ , ktorého cieľom je podporiť zdravé stravovanie a zvýšenie konzumácie čerstvého ovocia a zeleniny na základných školách. Naša škola je už do tohto projektu zaregistrovaná a môžete za ňu hlasovať v termíne od 25. 4 do 5. 6. 2019. Zahlasovať môžete registráciou pokladničného bloku z nákupu v predajni Kaufland na webovej stránke www. cerstvehlavicky.sk. Pri registrácii si treba vyhľadať našu školu. Jeden pokladničný blok sa rovná jeden hlas a za deň môžete hlasovať viac krát. Prípadne môžete pokladničné bločky dať vášmu dieťaťu a zaregistrujeme ich sami. Žiaci našej školy môžu vyhrať čerstvé ovocie alebo zeleninu počas celého školského roka 2019/20.

7nTDlOrzd0Q

Hlasujte za našu školu
(klikni)

May

Štúrov Zvolen

Dňa 14.mája 2019 sa konal 33.ročník súťaže Štúrov Zvolen v  Liptovskom Mikuláši. Nechýbali sme ani my na tejto súťaži. V 1.kategórii bolo 12 súťažiacich a nás vzorne reprezentovala A. Samolejová, žiačka 6.B. V 2.kategórii súťažilo 11 prihlásených. L.Veselovskej z 9.A sa darilo a obsadila 2. miesto. Vďaka tomu získala aj priamy postup na celoslovenskú súťaž. Je to v poradí už 17. ročník tejto súťaže, ktorá sa uskutoční v budúcom školskom roku v novembri 2019 v Bratislave. Mládež a odkaz Alexandra Dubčeka 2019.

Clipboard01

Oceneným rétorom blahoželáme