ZÁPIS DO 1. ročníka

Dňa 23.04.2020 v čase od 15:00 hod. do 17:30 hod. sa uskutoční zápis do 1. ročníka ZŠ (bez prítomnosti detí) na oboch pracoviskách -
ul. Bystrická cesta 14 a ul. Dončova 4.
a
Zákonní zástupcovia, ktorí majú možnosť, môžu pre urýchlenie zápisu vyplniť elektronickú prihlášku, ktorú nájdete po kliknutí SEM alebo na našej EduPage stránkePo vyplnení prihlášky, obdržíte e-mail s kódom, ktorý je potrebné si zachovať.
aaa
Žiadame, aby ste na zápis priniesli:

RODNÝ LIST DIEŤAŤA

OBČIANSKY PREUKAZ ,

rodičia detí, ktoré absolvovali depistáž v MŠ, ktorú robilo CPPPaPSPRÁVU Z TEJTO DEPISTÁŽE.

Okrem prvého ročníka otvárame 0. ročník na pracovisku Bystrická cesta 14 a 1. ročník pre deti so všeobecným intelektovým nadaním na elokovanom pracovisku Dončova 4. Bližšie informácie Vám podáme v deň zápisu.
A
Pri zápise žiadame o dodržiavanie prísnych epidemiologických opatrení a odporúčame priniesť si VLASTNÉ PERO (rúška, rukavice, dodržiavanie odstupu a pod.) !
a
P.S.: Ohľadom vzdelávania v triede pre IND sa obracajte na riaditeľku školy - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Prerušenie vyučovania

Vážení rodičia,

z poverenia p. riaditeľky si Vás dovoľujem informovať, že vyučovanie sa prerušuje do ODVOLANIA.

Ďakujem pekne a prajem pekný deň :)

Oznam o poplatkoch do ŠKD a ŠJ

Dobrý deň,

prosíme rodičov, ktorí ešte neuhradili poplatok za ŠKD za mesiace marec a apríl, aby tak čo najskôr urobili. Je potrebné zaplatiť sumu 20€ (za oba mesiace). Poplatky, ktoré zaplatíte za ŠKD, sa automaticky posúvajú na ďalší mesiac, kým sú školy zatvorené (do odvolania). Ak Vaše deti nebudú navštevovať ŠKD v apríli, tak zaplatený poplatok sa automaticky presunie na ďalší mesiac.

Réžia za obedy v ŠJ Vám bude buď vrátená na účet, alebo presunutá do budúceho školského roka.

Problematiku ŠKD a ŠJ doriešime po návrate žiakov na vyučovanie.

Ďakujem za porozumenie,

Vaša riaditeľka, E. Volanská.

Dezinfekcia škôl

Dnes, dňa 24.3.2020 prebieha odborná dezinfekcia na oboch pracoviskách Základnej školy - pracovisko Bystrická cesta 14 a elokované pracovisko Dončova 4.

Učiteľ ské

Kto je online