06
Feb

V núdzi poznáš priateľa

Minulý týždeň postihla rodinu nášho žiaka Martina nešťastná udalosť. Požiar domu im zničil osobné veci a strechu nad hlavou. Vedenie školy, pedagogickí i nepedagogickí zamestnanci, žiaci a ich príbuzní neváhali a ihneď vyzbierali nielen školské potreby pre žiaka, ale i malú finančnú pomoc pre jeho rodinu, ktorú im bola odovzdať pani riaditeľka Volanská.

V prípade, že by ste chceli aj vy prispieť tejto rodine akýmkoľvek spôsobom, kontaktujte, prosím, p. zástupkyňu Mgr. Pavlíkovú.

Ďakujeme.

18
Nov

Vybavenie pre školu

Vedenie ZŠ a žiaci vyslovujú vrelé poďakovanie pani Mariete Šipecovej za sponzorský dar v podobe materiálneho vybavenia kuchynky.

Jej zásluhou môžu žiaci na predmete technická výchova a vedenie domácnosti prakticky využívať svoje znalosti pri príprave jedál a kultúrnom stolovaní. Fotografie si môžete pozrieť cez tento odkaz.

10
Oct

Výstava ovocia a zeleniny

 V dňoch od 11. - 19. októbra 2011 sa v našej škole uskutoční Výstava ovocia a zeleniny. Srdečne Vás pozývame.

Fotogalériu si môžete pozrieť po kliknutí na tento odkaz...

21
Apr

Detský čin roka 2011

Zapojte sa do Detského činu roka 2011!
 Urobte dobrý skutok a všímajte si dobro okolo seba aj vy! Prečo? Aby dobro ďalej rástlo! Pravidlá ankety DETSKÝ ČIN ROKA nájdete na stránke www.dcr.sk. Naša škola získala za rok 2010 ocenenie Škola dobrých skutkov, za účasť v celoslovenskom projekte pod čestnou záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
17
Oct

Máme doma knihy

 Prostredníctvom školskej knižnice ( v spolupráci s knižnicou P.O.Hviezdoslava v Prešove) sa žiaci I. stupňa zapojili do súťaže MÁME DOMA KNIHY. Úlohou detí bolo spísať a spočítať pôvodné slovenské knihy, ktoré majú doma. Do súťaže sa zapojilo 52 žiakov. Najviac kníh mali títo žiaci:

1. Šimon Bázlik - 64 kníh
2. Martin Ondrejka - 61 kníh
3. Tomáš Čieško - 26 knih

Všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže ĎAKUJEME.